Верховна Рада України направила на доопрацювання у профільний комітет законопроект України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю» з пропозиціями Президента України від 23 листопада 2012 року. Як передає кореспондент ForUm'у, за відповідне рішення проголосувало 272 народних депутати.

Як пояснив голова комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник , сьогодні народні депутати не змогли прийняти даний законопроект з пропозиціями Президента , оскільки за період , що минув, набув чинності закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства , Міністерства соцполітики та інших центральних органів виконавчої влади , діяльність яких спрямовується і координується через відповідні міністерства.

«Були внесені зміни до статті 35 та 81 Земельного кодексу України, відповідно, норми, які вже діють , необхідно вилучити із законопроекту «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю»з пропозиціями Президента», - зазначив Калетник.

Він додав, що це робить неможливим сьогодні прийняти закон з урахуванням пропозицій Президента. «Тому , керуючись Регламентом , комітет пропонує парламенту цей закон направити на доопрацювання до комітету ВРУ з питань аграрної політики», - зазначив глава профільного комітету.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України запропонував внести зміни до Земельного кодексу України .

Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

275
Туфли осень-зима Everest