Верховна Рада України направила на доопрацювання у профільний комітет законопроект України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю» з пропозиціями Президента України від 23 листопада 2012 року. Як передає кореспондент ForUm'у, за відповідне рішення проголосувало 272 народних депутати.

Як пояснив голова комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник , сьогодні народні депутати не змогли прийняти даний законопроект з пропозиціями Президента , оскільки за період , що минув, набув чинності закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства , Міністерства соцполітики та інших центральних органів виконавчої влади , діяльність яких спрямовується і координується через відповідні міністерства.

«Були внесені зміни до статті 35 та 81 Земельного кодексу України, відповідно, норми, які вже діють , необхідно вилучити із законопроекту «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю»з пропозиціями Президента», - зазначив Калетник.

Він додав, що це робить неможливим сьогодні прийняти закон з урахуванням пропозицій Президента. «Тому , керуючись Регламентом , комітет пропонує парламенту цей закон направити на доопрацювання до комітету ВРУ з питань аграрної політики», - зазначив глава профільного комітету.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України запропонував внести зміни до Земельного кодексу України .

Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278