Чотири українських легкоатлети - бронзова медалістка Олімпіади,2012 , бігунка (спринт) Єлизавета Бризгіна, метальник спису Роман Авраменко, молотобоєць Олександр Дриголь і метальниця диска Олена Антонова - дискваліфіковані на два роки за вживання допінгу рішенням виконкому Федерації легкої атлетики України, який відбувся 11 вересня.

Як повідомляє офіційний сайт ФЛАУ, допінг-проби, взяті у Бризгіної і Авраменка під час чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року у Москві, дали позитивний результат.

В аналізах бронзового призера Олімпіади-2012 у жіночій естафеті 4 на 100 метрів Бризгіної був виявлений заборонений препарат дростанолон, який підвищує витривалість м'язів.

Сама спортсменка погодилася з дискваліфікацією, але заявила, що свідомо не вживала цей препарат і не може пояснити його появу у своєму організмі.

Бризгіна відсторонена від змагань до 28 серпня 2015 року і її п'яте місце у півфіналі ЧС анульоване.

Допінг-проба Авраменка на ЧС виявила у нього дегідрохлорометилтестостерон, який підвищує якісну тверду і суху м'язову масу, чим сприяє зростанню результатів важкоатлетів, бодібілдерів і легкоатлетів, зокрема, метальників молота, списа і штовхальників ядра.

Український списометальник також заявив, що не вживав заборонених препаратів. Він дискваліфікований до 29 серпня 2015 року.

Дискоболка Антонова дискваліфікована до 23 липня 2015 року за позитивну пробу під час чемпіонату світу 2009 року, яка виявила в її організмі станозолол (заборонений анаболічний стероїдний препарат). Усі результати, встановлені цією спортсменкою на змаганнях з легкої атлетики, починаючи з 19 серпня 2009 року, будуть анульовані. Антонова кілька років тому завершила кар'єру.

Також рішенням виконкому ФЛАУ за порушення антидопінгових правил до 12 серпня 2015 року дискваліфікований метальник молота Дриголь. Позитивний результат дала допінг-проба , взята у нього в липні 2013 року. В аналізах був виявлений дегідрохлорометилтестостерон. Всі результати, показані спортсменом під час участі у змаганнях з легкої атлетики, починаючи з 13 липня 2013 року, будуть анульовані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1472