Сьогодні, 16 вересня , уряд прийняв рішення про виділення коштів для ліквідації наслідків стихійного лиха , яке сталося 12-14 вересня в Одеській області , повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт і компенсацій постраждалому внаслідок стихійного лиха населенню Кабінет Міністрів розпорядився виділити 104770 тис. гривень. Зокрема, Одеській облдержадміністрації виділено 26470 тис. гривень для компенсації збитків потерпілому населенню, Укравтодору - 78300 тис. гривень для відновлення пошкоджених і зруйнованих доріг і дамб.

Міністерству фінансів України доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.

При цьому , згідно з рішенням уряду , Одеська облдержадміністрація за погодженням з Мінрегіоном , Мінекономрозвитку та Мінфіном має затвердити у тижневий строк перелік необхідних витрат, пов'язаних з проведенням першочергових заходів з ліквідації наслідків стихії та надання допомоги населенню.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголосив на важливості проведення зазначених робіт вчасно і без зволікання. Оскільки близько 500 сімей у зоні стихії змушені були залишити затоплені будинки, глава уряду доручив провести термінове розселення постраждалих: «Без даху над головою залишилося півтисячі сімей , а скоро холоди, тому в першу чергу доручаю невідкладно розселити людей, створити їм нормальні умови для життя, дітей влаштувати у дитячі садки і школи».

Як раніше повідомляв ForUm , протягом 12-14 вересня внаслідок сильних опадів були підтоплені 399 житлових будинків у 13 населених пунктах Тарутинського (304), Болградського (55), Арцизького (32) і Саратського (8) районів, евакуйовано майже 600 осіб.

Під час повені загинули дві людини.

Обсяг збитків від повені в Одеській області, за попередніми розрахунками, становить майже 100 млн гривень.

Для переселення потерпілих через повені, що сталася з 12 по 14 вересня у смт Березиному Тарутинського району Одеської області , буде реконструйовано 5-поверховий житловий будинок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

328