У Макіївці Донецької області батьки учнів української загальноосвітньої школі №77 (школи I-II ступенів навчання ) сьогодні не пустили дітей на уроки, зажадавши від влади міста та області полагодити покрівлю даху в даному навчальному закладі, яка частково зруйнувалася ще 12 січня поточного року.

Рішення оголосити страйк і не пустити сьогодні своїх дітей на уроки було викликане у них «абсолютною безвихіддю у ситуації, що склалася». Так, батьки розповіли , що в серпні нібито були виділені гроші на ремонт покрівлі, але будівельники приїхали, розібрали зруйновану частину покрівлі, і на цьому ремонт даху припинився.

Ситуація цим посилилася, оскільки від частих дощів вода тепер стікає по бетонних перекриттях і, потрапляючи на стіни і підлоги класних кімнат, вже зруйнувала шпалери, штукатурку стін, покриття підлоги, передає «УНІАН».

«Спочатку класні кімнати школи, де сталося часткове обвалення покрівлі, були повністю відремонтовані за кошти батьків, а тепер у цих класах зі стін падають шпалери, відвалюється штукатурка, набухає і піднімається підлога, оголюється електродроти», - кажуть батьки.

За їхніми словами, в минулі вихідні у Макіївці йшли зливи, тому електропроводка вийшла з ладу, і в даний час ця частина будівлі школи була знеструмлена.

Незабаром до школи прибули чиновники з Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації та Макіївської міськради . Також приїхав перший заступник Макіївського міського голови Володимир Полянський.

За словами батьків , сьогодні вже після прибуття чиновників різного рангу у школу прибули і будівельники, які приступили до покрівельних робіт.

Крім того, за інформацією батьків, завтра вранці будівельні роботи у школі приїде особисто контролювати начальник Макіївського управління освіти Ірина Лях.

«І завтра ми маємо намір пустити наших дітей на уроки , але будемо суворо контролювати, як ідуть будівельні роботи», - заявили батьки.

У свою чергу, голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький, коментуючи ситуацію з ремонтом даху макіївської школи, запевнив, що візьме під особистий контроль хід цих робіт.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

284