Представники Державтоінспекції України звернулися до водіїв з проханням бути максимально уважними та обережними при русі у несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування, повідомили у прес-службі відомства.

Зокрема, даішники попросили водіїв бути особливо обережними на дорозі в перші години після початку дощу. На проїжджій частині завжди пил, пісок, залишки пально-мастильних сумішей, які , намокнувши, перетворюються на непомітний шар бруду. Між поверхнею шосе і шинами цей бруд як масло. Тому потрібно відразу ж, але дуже плавно, знижувати швидкість і утриматися від різких маневрів і гальмувань. Через деякий час сильний дощ змиє бруд, і рух стане більш безпечним.

Вони попередили, що якщо з'явилася необхідність у зупинці, починати гальмувати потрібно плавно і набагато раніше.

Даішники нагадали , що варто об'їжджати великі калюжі . У них можуть бути відкриті каналізаційні люки , велика вибоїна , булижники або в'язкий бруд.

«Дощ знижує видимість, тому необхідно бути гранично уважними. У таких же несприятливих умовах перебувають й інші водії , а пішоходи, забувши про обережність, перебігають через дорогу у найнесподіваніших місцях», - йдеться у повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207