Обсяг збитків від повені в Одеській області, за попередніми розрахунками, становить майже 100 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації.

Згідно з повідомленням , під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА заступник керівника області Валерій Матковський підкреслив, що Президент України Віктор Янукович особисто контролює процес ліквідації наслідків повені в Одеській області.

Матковський повідомив, що вже в перші години затоплення Тарутинського району оперативно і кваліфіковано спрацювали рятувальники і районне керівництво. Підбиваючи підсумки стихії, він зазначив, що всього було підтоплено 399 будинків, зруйновано 35 будинків, 78 будинків перебувають під загрозою руйнування. З восьми населених пунктів було евакуйовано 558 жителів.

«Рівень води у Тарутинському районі, на який припав основний удар, досягав 1,8 метра. Потужним водним потоком була знесена частина залізничних шляхів. Але слід підкреслити злагоджену роботу керівництва району та рятувальників», - додав він.

За словами заступника голови Одеської обласної адміністрації , за дві доби у Тарутинському районі випало 70% річної норми опадів.

Як повідомляв ForUm , протягом 12-14 вересня внаслідок сильних опадів було підтоплено 399 житлових будинків у 13 населених пунктах Тарутинського (304), Болградського (55), Арцизького (32) і Саратського (8) районів, евакуйовано майже 600 осіб.

Під час повені загинули дві людини.

На місці працювала урядова комісія.

На понеділок , 16 вересня, буде готовий розрахунок обсягів компенсацій жителям Одеської області за зруйноване стихією житло і втрачене майно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

520