Проект бюджету на 2014 рік з парламенту відкликав прем'єр-міністр України Микола Азаров. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу журналістам повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

За словами глави парламенту, проект бюджету-2014 потребує доопрацювання. «Дуже багато є питань: якою буде ціна на газ, дохідна частина – ціла низка законів у нас знаходиться на розгляді ВР. До того ж в останні дні депутати надали пропозиції приблизно на 10 млрд», - сказав Рибак.

Він також зазначив, що в п'ятницю парламент заслухає інформацію уряду про макропоказники бюджету-2014 поза рамками Години запитань до уряду. «За годину ми не встигнемо, хоча нас проінформують про головне - на яких цифрах базується бюджет. Але хіба за 15 хвилин, наприклад, соціальну політику можна розглянути?» - заявив спікер.

Рибак повідомив, що під час Години запитань до уряду також виступить представник ДСНС із звітом про подолання наслідків негоди в Україні.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 16 вересня, голова Верховної Ради України Володимир Рибак повернув Кабінету Міністрів проект державного бюджету на 2014 рік.

11 вересня Кабінет Міністрів прийняв за основу проект державного бюджету на 2014 рік.

Перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова повідомила, що в проекті держбюджету на 2014 рік Кабмін заклав інфляцію 8%, дефіцит бюджету 2,7% від ВВП, а рівень держборгу закладений на рівні 32,5% від ВВП.

14 вересня Кабмін вніс до парламенту проект держбюджету-2014.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

304