За 7 місяців цього року заборгованість на підприємствах агропромислового комплексу зменшилась на 14,3%. У той час як в цілому по економіці заборгованість не відрізняється тенденцією до зниження, за аграрним сектором вже кілька років зберігається позитивна динаміка. Адже питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка.

Заборгованість з виплати заробітної плати працівникам аграрного сектора скорочується. Так, станом на 1 серпня загальна сума заборгованості скоротилася на 14,3% порівняно з цією ж цифрою на початок поточного року.

Зокрема, на підприємствах харчової та переробної промисловості заборгованість зменшилася на 17,6%.

У той же час Микола Присяжнюк неодноразово підкреслював необхідність прискорення темпів розрахунків на підприємствах-боржниках.

Тому в Мінагрополітики постійно діє спеціальна комісія, здійснюється щотижневий і щомісячний моніторинг за кожним підприємством-боржником, а до керівників застосовуються дисциплінарні стягнення.

Нагадаємо, за словами першого віце-прем'єр міністра Сергія Арбузова, неприпустимо збільшувати заборгованість з виплати заробітної плати. До керівників підприємств, що допустили таке, Кабінет Міністрів буде застосовувати відповідні кадрові рішення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210
Туфли осень-зима Everest