За 7 місяців цього року заборгованість на підприємствах агропромислового комплексу зменшилась на 14,3%. У той час як в цілому по економіці заборгованість не відрізняється тенденцією до зниження, за аграрним сектором вже кілька років зберігається позитивна динаміка. Адже питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка.

Заборгованість з виплати заробітної плати працівникам аграрного сектора скорочується. Так, станом на 1 серпня загальна сума заборгованості скоротилася на 14,3% порівняно з цією ж цифрою на початок поточного року.

Зокрема, на підприємствах харчової та переробної промисловості заборгованість зменшилася на 17,6%.

У той же час Микола Присяжнюк неодноразово підкреслював необхідність прискорення темпів розрахунків на підприємствах-боржниках.

Тому в Мінагрополітики постійно діє спеціальна комісія, здійснюється щотижневий і щомісячний моніторинг за кожним підприємством-боржником, а до керівників застосовуються дисциплінарні стягнення.

Нагадаємо, за словами першого віце-прем'єр міністра Сергія Арбузова, неприпустимо збільшувати заборгованість з виплати заробітної плати. До керівників підприємств, що допустили таке, Кабінет Міністрів буде застосовувати відповідні кадрові рішення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210