Більшість світових валют зміцнилася по відношенню до американського долара. Про це заявив начальник відділу з аналізу та підтримки бізнесу Ринків капіталу Альфа-Банк Україна Олександр Вертій.

«Курс долара падає під час торгів у понеділок по відношенню до більшості світових валют, включаючи євро, оскільки Лоренс Саммерс, який вважався основним кандидатом президента США Барака Обами на посаду голови Федеральної резервної системи (ФРС), відмовився від участі в передвиборній гонці», - стверджує експерт.

Зокрема, за його словами, євро в понеділок коштував $1,3363 порівняно з $1,3294 за підсумками північноамериканської сесії 13 вересня.

Раніше в ході торгів євро піднімався до максимальних з 28 серпня $1,3382.

Крім того, Вертій зазначив, що курс долара щодо японської нацвалюти знизився до 98,95 ієни проти 99,38 ієни напередодні.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, економіст і колишній міністр фінансів США Лоуренс Саммерс відмовився від участі у виборах голови Федеральної резервної системи США і відкликав свою кандидатуру.

Повноваження чинного глави ФРС Бена Бернанке закінчуються у січні 2014 року. Сам він неодноразово заявляв, що не хоче залишатися на новий термін.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246