«ПриватБанк» повідомив про збільшення суми овердрафтового кредиту, виділеного одному з провідних постачальників продуктів харчування в Чернігівській області - ТОВ «Чернігівська чайна компанія». Як повідомили в банку, кредитні кошти будуть спрямовані на поповнення оборотних коштів і розширення обсягів поставок продукції.

«Активний розвиток нашого бізнесу, - говорить директор ТОВ «Чернігівська чайна компанія» Наталія Андрєєва, - можливість залучення оперативного банківського фінансування позитивно позначиться на ефективності нашої роботи, і як наслідок, на розширенні асортименту і доступних цінах на найпопулярніші марки чаю, кави та інших продуктів харчування».

Як зазначають в компанії, підприємство активно співпрацює з банком більше 3 років. Крім кредитування, ПриватБанк надає ТОВ «Чернігівська чайна компанія» широкий спектр банківських продуктів, включаючи розрахункове обслуговування, зарплатний проект та інші сучасні послуги.

«Сьогодні унікальні продукти і умови роботи з ПриватБанком дозволяють компаніям істотно знизити вартість позикових ресурсів, і як наслідок, вести більш гнучку цінову політику, - зазначає директор Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Ася Бойко. - У рамках співпраці з банком клієнти можуть також користуватися широким спектром гарантій і акредитивів, у тому числі новою унікальною послугою гарантованих платежів під 4% річних» .

З початку 2013 року обсяг кредитування ПриватБанком українських підприємств і компаній зріс на 10 млрд грн, а кредитними коштами банку користуються вже понад 255 тисяч корпоративних клієнтів ПриватБанку.

Довідка: ТОВ «Чернігівська чайна компанія» працює на регіональному ринку продуктів харчування вже більше 12 років. Основним напрямом діяльності підприємства є роздрібна торгівля продуктами харчування: чай, кава, консерви, кондитерські вироби, спеції та ін. Власний автопарк компанії налічує 15 автомобілів різної вантажопідйомності, що дозволяє забезпечувати оперативну доставку необхідної продукції торговим точкам.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229