Сьогодні під головуванням першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова відбудеться перше засідання Міжвідомчої комісії з захисту прав інвесторів, протидії незаконним поглинанням та захопленню підприємств. Про це повідомила прес-служба чиновника.

На першому засіданні за участю представників бізнес-об'єднань Арбузов має намір проаналізувати ситуацію із захистом прав інвесторів, а також спільно з підприємцями визначити тактичні та стратегічні завдання, які стоять перед комісією.

Крім того, під час першого засідання будуть проаналізовані заяви і факти про спроби захоплення підприємств, які вже надійшли на розгляд комісії.

Також під час засідання буде розглянуто питання про внесення змін до законодавства з метою юридичного визначення поняття «рейдерство», а також визначення покарання за такі дії.

За підсумками засідання комісії Арбузов має намір видати низку доручень центральним органам влади. Зокрема, про створення аналогічних комісій з протидії рейдерству та захист прав інвесторів на регіональному рівні, про розробку концепції щодо протистояння незаконним поглинанням і захопленням підприємств.

Нагадаємо, на прохання підприємців, зарубіжних інвесторів і дипломатичних представництв при українському уряді була створена Міжвідомча комісія з захисту прав інвесторів, протидії незаконним поглинанням та захопленню підприємств. Комісію очолює перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, до її складу включені керівники міністерств і відомств, які будуть залучені до боротьби з рейдерством.

Раніше Арбузов заявив про те, що Україна має намір системно і послідовно захищати права інвесторів, припиняти спроби незаконного захоплення підприємств. Крім того, за результатами розгляду конкретних випадків законні власники підприємств отримають можливість повернути свої активи, які раніше були захоплені рейдерами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235