У Львові завершився центральний матч ігрового дня в рамках чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому «Карпати» обіграли донецький «Шахтар» з рахунком 3:2.
Господарі впродовж практично всього матчу перегравали потенційних фаворитів, повідомляє «УНІАН».

На 8-й хвилині рахунок у складі львів'ян відкрив Олександр Гладкий. Правда , донеччанам у середині першого тайму вдалося відігратися. На 23-й хвилині Дуглас Коста точним ударом відновив рівновагу.

А в другому таймі господарі швидко створили собі комфортну перевагу. На 51-й хвилині Младен Бартуловіч реалізував пенальті, а через 10 хвилин забив ще один гол з гри - 3:1. Все, що вдалося зробити «Шахтарю» в решту півгодини гри, так це скоротити відставання в рахунку. На 72-й хвилині відзначився Ісмаїлі.

Таким чином, «Шахтар» зазнав другої поразки в чемпіонаті сезону 2013/14.

Черговий тур Прем'єр-ліги триватиме до 15 вересня, коли і буде зіграний центральний матч - у Харкові зійдуться «Металіст» і київське «Динамо».