Стан 3-річного пасажира авіарейсу «Москва- Анталія», який ошпарився гарячим чаєм, задовільний, він отримує все необхідне лікування в повному обсязі, його життю нічого не загрожує.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я Криму, вранці 13 вересня Сімферопольською бригадою екстреної медичної допомоги в опікове відділення Кримської республіканської установи «Кримське територіальне медичне об'єднання «Університетська клініка» був доставлений 3-річний пасажир авіарейсу «Москва- Анталія», житель Московської області.

Дитина, перекинувши на себе склянку з гарячим чаєм, отримала опіки правої ноги 2 ступеня 3% поверхні.

За словами завідуючої опіковим відділенням КРУ «КТМО «Університетська клініка» Ніни Зуєвої, стан дитини задовільний. Лікарі негайно обробили пошкоджені ділянки тіла, хлопчик отримує все необхідне лікування в повному обсязі, його життю нічого не загрожує, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялося, вранці в п'ятницю пасажирський Іл -96, що летів з Москви до Анталії, довелося екстрено посадити в Сімферополі через опіки, отримані маленьким пасажиром, який вилив на себе окріп. Літак з рештою пасажирами продовжив політ по маршруту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

238