Президент України Віктор Янукович прийняв вірчі грамоти від новопризначених Надзвичайних і Повноважних Послів 12 іноземних держав. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.
Вірчі грамоти вручили Надзвичайні і Повноважні Посли: Республіки Пакистан, Ісламської Республіки Афганістан, Ліванської Республіки, Королівства Данія, Республіки Судан, Королівства Швеція, Держави Катар, Республіки Кіпр, Федеративної Демократичної Республіки Непал, Монголії, Республіки Конго, Австралії.

Під час церемонії Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія Мерете Юль зазначила, що Данія бачить Україну європейською країною і підтримує її устремління. «Сподіваюся, що Україна доведе до кінця реформи, розпочаті у сфері юстиції, прав людини та демократії. Звичайно, це сприятиме як процвітанню України, так і розвитку відносин між Україною і Данією. Я зроблю все від мене залежне для того, щоб вкласти посильний внесок у цей процес», - підкреслила вона.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція Андреас фон Бекерат підкреслив, що Швеція надає великого значення відносинам з Україною. «Між нашими країнами склалися ефективні торгові відносини. Я впевнений, що потенціал нашого торговельного співробітництва можна значно збільшити, враховуючи масштаб вашої країни, її необмежені можливості», - сказав посол.

За його словами, уряд Королівства Швеція надає великого значення подальшому розвитку відносин між Швецією і Україною, а також між Європейським Союзом і Україною. «Я впевнений, що підписання Угоди про асоціацію та про спільну зону вільної торгівлі внесе значний внесок у розвиток торговельного та інвестиційного потенціалу між нашими країнами. Підписання цієї угоди стане однозначним сигналом для шведських компаній, що Україна досягла рівня ведення (бізнесу - Ред.) Європейських країн. Ми дуже сподіваємося, що Україна зможе виконати всі критерії, необхідні для підписання (угоди - Ред. ) цього року у Вільнюсі», - сказав Андреас фон Бекерат. Він також зазначив, що протягом багатьох років Швеція є одним з найбільших прихильників України серед країн Євросоюзу.

У свою чергу, надзвичайний і Повноважний Посол Австралії Джин Маргарет Данн висловила сподівання, що відносини між Україною та Австралією будуть посилюватися.

Президент України побажав новим Надзвичайним і Повноважним Послам успішної роботи в Україні. «Я вірю, що ваша участь у цих процесах і у становленні та розвитку взаємовигідних відносин з вашими країнами сприятиме розвитку як України, так і країн, які ви представляєте в Україні», - сказав Президент.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

438