У Дніпропетровську затримали 49-річного місцевого жителя, який вчора повідомив у міліцію про те, що на кінцевій зупинці трамваю №12 поклав тротил у причіпний вагон.

Як повідомляє Відділ по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в Дніпропетровській області, для пошуків вибухівки було залучено працівників Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Вони встановили, що вказаний трамвай о 14:30 заїхав у трамвайне депо. Співробітники вибухотехнічної служби оглянули вагони зовні і всередині: на щастя, ніяких вибухонебезпечних предметів і речовин виявлено не було.

Чоловіка, який повідомив про замінування, затримали і доставили в Бабушкінський райвідділ міліції. Згідно з медичною довідкою, громадянин перебуває на обліку лікаря-психіатра з діагнозом олігофренія.

Слідчий відділ райвідділу за даним фактом вніс відомості до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246
Туфли осень-зима Everest