Підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, а також проведені реформи дозволяють говорити про прискорення процесу лібералізації візового режиму і перехід до безвізового. Таку думку в коментарях телеканалу БТБ висловили євродепутати.

«Як тільки буде підписано Угоду про асоціацію, можна говорити про візову лібералізацію. Це питання повністю залежить від самої України. Фінальною метою є повна відмова від віз і поступово її можна буде досягти», - сказав Яцек Саріуш - Вольський, депутат Європарламенту від Польщі, екс-президент Європарламенту.

Європейські політики зазначають, що наближенню безвізового режиму сприяють реформи, які проводить українська влада для підписання Угоди про асоціацію.

Його колега, євродепутат Ганна Гомес зазначила, що ЄС готовий прискорити переговори про пом'якшення візового режиму з країнами Східного партнерства, зокрема з Україною.

«Це дуже важлива тема для України, а також для інших країн Східного партнерства. Починатимуться переговори і є можливість для швидкого прискорення пом'якшення візового режиму для бізнесменів, туристів, громадських об'єднань, програм обміну, медіа тощо. Ці люди повинні отримати переваги, коли угода буде підписана, - сказала Гомес.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

390