Прокуратура Тернопільської області почала перевірку дотримання вимог законодавства з питань безпеки польотів, правомірності використання літальних апаратів і наявності у пілотів відповідної спеціальної підготовки.

Як повідомляє прес-служба наглядового відомства, перевірка пов'язана із загибеллю людини під час падіння мотодельтаплану.

«Встановлено, що особа, яка керувала літальним апаратом, не мало свідоцтва пілота, а мотодельтаплан не був зареєстрований у Державному реєстрі цивільних повітряних суден, у зв'язку з чим контроль за його технічним обслуговуванням не здійснювався», - повідомили у відомстві.

Прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом загибелі людини.

Як повідомляє ForUm, 11 вересня житель с. Великі Гаї Тернопільського району здійснював обробку полів соняшнику хімікатами. Підчас перельоту на саморобному мотодельтаплані пілот не впорався з керуванням, зачепив лінію електропередач і впав.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212