Водієві, що вчинив ДТП у центрі Сум, унаслідок якої загинули дві людини, призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Дії обвинуваченого суд кваліфікував за ч. 3 ст. 286 КК України.

До пом'якшувальних обставин суд відніс сприяння розкриттю злочину, щире каяття, витрати на поховання загиблих, а також відшкодування матеріальної шкоди потерпілій.

Судом було також встановлено, що брат обвинуваченого фактично оплатив вартість надгробного пам'ятника і його встановлення, послуги ритуальної служби КП «Спецкомбінат», пов'язані з похованням загиблих внаслідок аварії, поминальний обід.

«Під час призначення обвинуваченому виду та міри покарання суд взяв до уваги характер і ступінь суспільної небезпеки скоєного ним кримінального злочину, що відноситься до категорії тяжких. Врахував і конкретні обставини справи, порушення ним Правил дорожнього руху», - йдеться в повідомленні.

До обтяжуючих обставин покарання суд відніс скоєння злочину особою, яка перебувала в стані алкогольного сп'яніння, що підтверджено медичним висновком.

Оскільки обвинувачений раніше притягувався до адміністративної відповідальності за ст.ст.124 , 130 КУпАП, що підтверджено відповідними постановами, суд застосував додаткове покарання у вигляді позбавлення обвинуваченого права керувати транспортними засобами на строк протягом трьох років.

Також задоволено позов прокурора в повному обсязі щодо стягнення з обвинуваченого на користь Сумської обласної клінічної лікарні витрат, пов'язаних зі стаціонарним лікуванням потерпілої.

Як повідомляв ForUm, 21 червня в центрі Сум іномарка в'їхала в кіоск, розташований на зупинці громадського транспорту, внаслідок чого двоє людей загинули і троє отримали поранення.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243