Днями співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю (ДСБЕЗ) МВС України викрили у Києві підпільний міні-завод , який незаконно виготовляв недоброякісні бензини і дизельне паливо.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ , про цей факт на брифінгу повідомив заступник начальника управління Департаменту ДСБЕЗ МВС Іван Дьомін.

За його словами , аналогічні підпільні цехи та міні-заводи працювали в Донецькій , Запорізькій , Івано-Франківській , Львівській , Миколаївській , Харківській , Херсонській та Чернівецькій областях.

Що стосується столичного заводу , то встановлено , що виготовлення нафтопродуктів здійснювалося шляхом змішування низькооктанового бензину з компонентами моторного палива. Отриманий таким чином сурогат під виглядом моторного палива з використанням підроблених сертифікатів відповідності та паспортів збувався споживачам .

Під час обшуків у зловмисників вилучені техніка , незаконно виготовлені 50 тонн бензину та солярки і 3 тонни компонентів і домішок моторного палива.

Правоохоронці повідомили , що за 8 місяців цього року виявлено більше 400 злочинів у сфері паливної промисловості , майже половина з яких на ринку нафтопродуктів. Кримінальні провадження відкриті за фактами зловживання владою або службовим становищем , перевищення службових повноважень , службового підроблення , за фактами розкрадання і привласнення , незаконного виготовлення , зберігання , збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Із незаконного обігу вилучено майже 850 тонн недоброякісного палива, домішок та інших сумішей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

176
Туфли осень-зима Everest