Українська книга є невід'ємною частиною розвитку кожного українця, і тому держава докладає максимум зусиль для розвитку книговидання в Україні , підкреслив віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко після огляду експозиції ювілейного Форуму видавців у Львові , повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Він зазначив , що до 2015 року державою надані серйозні привілеї книговиданню в Україні в контексті оподаткування , а також прийнята стратегія розвитку вітчизняного книговидавництва.

« Однак реалізація цих проектів стане можливою лише в тому разі, коли українці читатимуть, а книга стане частиною повсякденного життя. Такий Форум якраз заохочує до цього», - сказав Грищенко.

Віце-прем'єр-міністр повідомив , що він на Форумі теж придбав собі кілька книг.

Він також підкреслив важливість якісного книжкового перекладу: «Ми не можемо обмежувати українського читача виключно вітчизняними авторами. Українці повинні мати доступ до світової класики у якісному перекладі».

Як раніше повідомляв ForUm , сьогодні, 12 вересня , віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко спільно з міністром культури і національної спадщини Республіки Польща Богданом Здроєвським взяли участь в урочистому відкритті ювілейного XX Форуму видавців у Львові.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239