Британський принц Вільям закінчив свою службу у Королівських ВПС як пілот пошуково-рятувального вертольота і припинив службу у британській армії , щоб зосередитися на королівських обов'язках та благодійній діяльності , повідомляє АР.

Він повідомив , що « розглядає кілька варіантів для державної служби» , а також готовий присвятити себе виконанню королівських обов'язків.

Він має намір «розширити свою діяльність у сфері захисту тварин, які перебувають під загрозою зникнення», крім того , принц співпрацюватиме з благодійними організаціями, що допомагають дітям і ветеранам .

Нагадаємо , Вільям провів більше семи років в армії спочатку як військовий льотчик Королівських військово-повітряних сил , пише «Lenta.ru».

Свою військову кар'єру він почав як офіцер-курсант військової академії Sandhurst у 2006 році. За офіційними даними , він взяв участь в 156 пошуково-рятувальних операціях , допоміг врятувати 149 людей . Принц налітав більше 1300 льотних годин.

Нагадаємо , після того , як його дружина Кейт у липні народила дитину, принц заявив про те , що має намір кардинально змінити спосіб життя.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1266