Судовий розгляд «справи Маркова» відбувся у рамках закону. Про це заявив нардеп від фракції Партії регіонів Володимир Олійник .

Депутат зазначив , що закон про вибори передбачає збереження бюлетенів протягом п'яти років: «Закон забороняє протягом п'яти років їх знищувати , і тому скористалися правоохоронні органи тією можливістю , що , згідно з постановами суду, можна розкрити ці бюлетені , провести експертизи і дати відповідні висновки».

« Залишили ці бюлетені для того , щоб можна було у будь-який час дати правову оцінку за фактами фальсифікацій. Цим скористалися громадяни , зокрема , і Кармазін , який пред'явив позов , були проведені відповідні процедури правоохоронними органами, було встановлено , що близько 6 тис. бюлетенів були сфальсифіковані», - цитує слова Олійника прес-служба ПР.

«Можна емоційно ... по-різному ставитися до цього рішення , але якщо брати саме рішення і його правовий бік, і якщо встановлено факт фальсифікації , то той , хто не здобув перемогу або отримав її нечесним способом , не має права на мандат місцевого депутата , сільського , селищного чи депутата Верховної Ради ... Є рішення суду , яке вступило в законну силу , і його необхідно виконувати , як і виконали рішення щодо Домбровського і щодо Балоги», - підкреслив він.

Говорячи про наслідки рішення Вищого адміністративного суду у «справі Маркова», парламентарій повідомив , що цей вирок стане попередженням для всіх майбутніх кандидатів у депутати.

«Не потрібно займатися фальсифікацією . Коли немає фальсифікації , ніколи не буде таких ситуацій , тому що , знаєте , є такий вислів в Україні: якщо часник не їв, то й запаху не буде. Тому всім кандидатам необхідно проводити свої кампанії максимально чесно , прозоро , і це мій заклик до всіх», - заявив він.

« Коли вся кампанія проводилася чесно , то можна почуватися не тільки де-юре, але і де-факто народним депутатом. Тому що де-юре – начебто є документи , а де-факто – знаємо, що далеко не все добре там було у виборчому процесі. Тому чітке дотримання законів є гарантією того , що ніколи не будуть пред'явлені претензії правового характеру», - додав політик.

Нагадаємо, 12 вересня Вищий адміністративний суд України задовольнив позов екс-депутата Юрія Кармазіна щодо скасування постанови Центральної виборчої комісії про реєстрацію Ігоря Маркова народним депутатом України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317
Классические туфли мужские