Єйський районний суд відхилив касаційну скаргу , подану адвокатом українського рибалки Олександра Федоровича на рішення про порушення проти нього кримінальної справи. Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

« Єйський районний суд відхилив касаційну скаргу , подану адвокатом Федоровича», - сказав він , повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У той же час , за його словами , 12-13 вересня в Москві проходять консультації на рівні директорів консульських служб зовнішньополітичних відомств України та Росії , «у ході яких , як планується , буде обговорене питання, що стосується подальшої долі нашого співвітчизника».

Як повідомляв ForUm , 17 липня в Азовському морі в районі російського селища Воронцовка сталося зіткнення українського баркаса і катера берегової охорони прикордонної служби Росії .

У результаті четверо рибалок загинули, єдиного вцілілого рибалку Олександра Федоровича госпіталізували в Росії.

У РФ розслідується кримінальна справа проти Федоровича. Йому російські правоохоронці вже висунули звинувачення за ч.3 ст.256 КК Росії (незаконний видобуток водних біологічних ресурсів). Федоровичу загрожує до двох років ув'язнення.

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара та його російський колега Сергій Лавров домовилися провести консультації щодо долі українського рибалки Олександра Федоровича , проти якого порушено кримінальну справу у зв'язку з інцидентом в Азовському морі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

251