Адвокати, які представляють інтереси сімей загиблих у Гімалаях українських альпіністів , вимагають від влади Пакистану компенсацію у розмірі 300 тис. доларів за кожен випадок трагічної загибелі.

Станіслав Батрін та Олег Березюк відправили вимоги владі Пакистану: президенту , сенату , уряду , міністерству закордонних справ , міністерству комунікацій , міністерству правосуддя і парламентських справ , а також генеральному прокурору Пакистану , повідомляє "Корреспондент.net" .

Вимогу, крім адвокатів , підписали родичі загиблих альпіністів : Тамара Свергун (дружина Ігоря Свергуна ) , Оксана Моргун (дружина Дмитра Коняєва) , Артур Кашаєв (син Бадаві Кашаєва).

«Ми відводимо час пакистанській стороні на розгляд даної вимоги , після чого змушені будемо апелювати до судових органів і до міжнародного співтовариства . Також очікуємо підтримки з боку МЗС України», - заявили юристи.

Як повідомляв ForUm, 30 червня українських альпіністів Ігоря Свергуна , Дмитра Коняєва і Бадаві Кашаєва , які загинули у Пакистані внаслідок нападу бойовиків , поховали у Харкові.

Посольством України у Пакистані була направлена ​​ нота у МЗС країни з вимогою провести ретельне розслідування терористичного акту.

Офіційний Ісламабад не вважає себе винним у трагедії біля підніжжя гори Нанга-Парбат. У зв'язку з цим Пакистан відмовився виплачувати моральну компенсацію сім'ям українських альпіністів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1493