Колишньому начальнику Департаменту Державтоінспекції МВС України вручено повідомлення про підозру у скоєнні посадових злочинів , що завдало шкоди державному бюджету на суму близько 2 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес= -служба прокуратури міста Києва.

Як заявив начальник слідчого відділу прокуратури Києва Максим Рябенко, в 2009 році Департамент ДАІ МВС України уклав з приватним товариством договір на постачання і установку серверного обладнання , а також розробку програмного забезпечення і впровадження єдиної централізованої системи обліку адміністративних правопорушень , яка діяла на території всієї держави.

Надалі на підставі акту виконаних робіт , затвердженого тодішнім керівником Департаменту ДАІ , на розрахункові рахунки приватного підприємства із державного бюджету було переведено майже 2 мільйони гривень.

Однак експертним дослідженням , проведеним Інститутом судово-технічних експертиз СБ України та Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз , встановлено, що на серверному обладнанні , яке було поставлене комерційною структурою , відсутнє будь-яке програмне забезпечення , яке свідчило про впровадження єдиної централізованої системи обліку .

Крім того , встановлено, що про невиконання підприємством своїх зобов'язань було відомо керівництву ДДАІ , однак , незважаючи на це , чиновник затвердив акт виконаних робіт , що і стало підставою для проведення розрахунків з приватним підприємством.

У рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за даним фактом , екс-керівнику Департаменту Державтоінспекції вручено повідомлення про підозру у вчиненні службового підроблення (ч.2 ст.366 КК України) та зловживанні службовим становищем (ч.3 ст.364 КК України).

Досудове розслідування, яке проводить слідчий відділ прокуратури Києва, триває.

Нагадаємо , в 2009 році ДАІ України очолював генерал-майор Сергій Коломієць. Він двічі призначався начальником Департаменту ДАІ МВС - у березні 2005 року і в грудні 2007-го. Востаннє звільнений з поста в березні 2010 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

461