У Києві у січні-серпні 2013 р. затримано майже 116 кг і близько 12 тис. пігулок наркотичних засобів і психотропних речовин. Про це ForUm'у повідомили в прес - службі головного управління Міністерства доходів і зборів у Києві.

Згідно з повідомленням, таку кількість наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів було виявлено співробітниками Київської міжрегіональної митниці Міндоходів при митному контролі посилок, які надходили в Україну по каналах поштового зв'язку та кур'єрськими службами.

Найбільше громадяни пересилали такі психотропні речовини, як сибутрамін (6,3 тис. капсул) і гамма - бутіролактон (113,8 кг).

Основними країнами-відправниками залишаються Китай, Польща та Ізраїль. Крім того, поодинокі випадки пересилання наркотичних речовин в Україну зафіксовані також з Іспанії, Італії, Франції, Португалії, Росії, Казахстану, США, Індії, Іраку, Тунісу та Мальти.

Всього з початку року столичними працівниками Міндоходів виявлено 72 факти незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів. За ознаками ст. 305 Кримінального кодексу України щодо контрабанди наркотичних засобів до Єдиного реєстру досудових розслідувань митницею було направлено 59 повідомлень про кримінальні правопорушення та складено 13 протоколів про порушення митних правил за ст . 473 Митного кодексу України.

До вирішення питання про кримінальну або адміністративну відповідальність речовини затримані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196