Справу міліціонерів, які упустили колишнього ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника, розглядатиме Броварський міський районний суд. Таке рішення ухвалив апеляційний суд Київської області, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Як наголошується в повідомленні, в результаті недбалого ставлення працівників внутрішніх справ до своїх обов'язків Мельник позбувся електронного браслета і самовільно залишив місце проживання.

Як раніше повідомляв ForUm, Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав та отримав від двох українців хабарі в розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до вузу.

7 серпня на екс-ректора наділи електронний браслет.

9 серпня він втік з-під домашнього арешту

13 серпня він оголошений у міждержавний розшук, а 14 серпня - в міжнародний.

27 серпня Захарченко заявив, що правоохоронні органи встановили місце знаходження Мельника і готуються до його затримання та екстрадиції в Україну.

Міліціонерам, які допустили втечу Мельника, загрожує до п'яти років в'язниці.

Прокуратура Київської області завершила досудове слідство у кримінальному провадженні щодо двох посадових осіб органів внутрішніх справ, які прогавили Мельника, і передала до суду обвинувальний висновок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

404