В Автономній Республіці Крим 19-23 вересня відзначать 400-річчя подолання Cмути і всенародного покликання на престол Дому Романових. Про це повідомив на прес-конференції в Сімферополі голова Постійної комісії Верховної ради АРК з питань санаторно-курортного комплексу, туризму та підприємництва Олексій Черняк, повідомляє прес-центр Верховної ради Криму.

Зокрема, до Криму прибудуть глава Російського Імператорського Дому Її Імператорська Високість Государиня Велика Княгиня Марія Володимирівна і Його Імператорська Високість Государ Спадкоємець Цесаревич і Великий Князь Георгій Михайлович.

За словами Черняка, до участі у святкуванні 400-річчя Дому Романових у Крим запрошені члени Королівських Домів Португалії, Італії, Єгипту, Албанії, Сербії, Дому Габсбургів (Австрія та Угорщина), Дому Церінгенов, Лейнінгенского Княжого Дому, Віндішгрецького Княжого Дому, Тоеррінг-Йеттенбахскійського Імперського Графського Дому. На сьогоднішній день свою участь у святкових заходах підтвердили 39 членів аристократичних Домів. «Такого масштабного зібрання в Криму ще не було», - підкреслив голова парламентської комісії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

414