Європейський банк реконструкції та розвитку пропонує Україні співробітництво в рамках Держпрограми розвитку малого та середнього підприємництва. Про це в ефірі телеканалу БТБ повідомив перший заступник голови Держпідприємництва України Олександр Потімков.

Потімков нагадав, що Концепція Державної програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2014-2024 роки прийнята урядом і передана на затвердження до парламенту.

«Як тільки концепція була схвалена у Кабінеті Міністрів, на нашу Службу та Український фонд підтримки підприємництва вийшов представник Європейського банку реконструкції та розвитку і запропонував подумати над механізмами реалізації цієї концепції, враховуючи можливості ЄБРР. Тобто, наявність Концепції вже дає певні можливості, сигнали і стимули для співпраці», - сказав Потімков.

Він нагадав, що в Концепції чітко прописані форми підтримки малого та середнього підприємництва, поширення на цей сегмент елементів державно - приватного партнерства, які досі практикувалися тільки для великого бізнесу.

Потімков також повідомив, що за програмою «Мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва» з Держбюджету в цьому році вже отримали позики 33 підприємства, ще 10-12 мікрокредитів будуть надані до кінця року. Він додав, що на наступний рік планується, крім бюджетних коштів, залучити ресурси банків під державні гарантії. Це дозволить значно збільшити обсяги кредитування малого бізнесу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223