Чоловіча збірна України з баскетболу програла стартовий матч другого раунду чемпіонату Європи команді Латвії з рахунком 51:85.

Це була перша з трьох ігор українців на цьому етапі.

Збірна Латвії спочатку вважалася найслабшим суперником українців на цій стадії змагань. А перемога в матчі практично гарантувала нашій команді вихід у плей-офф - 1/ 4 фіналу.

Проте, вже в першій чверті суперник позначив свою вагому перевагу - 24:11. У двох наступних десятихвилинках вона тільки збільшувалася (18:11 і 23:10), досягнувши позначки в +33. І лише на початку заключного четвертого періоду команда злегка скоротила розрив у рахунку, але врятувати гру в цей момент вже було нереально.

Кращим гравцем у складі збірної України в цьому матчі став Сергій Гладир, який набрав 12 очок.

Таким чином, збірна України програла матч і значно погіршила власні шанси на потрапляння в плей-офф. З урахуванням ігор першого етапу співвідношення перемог і поразок у команди тепер складає 1/2. А попереду чекають вкрай складні ігри з титулованими командами Сербії (13 вересня ) і Литви ( 15 вересня).

Євробаскет у Словенії проходить з 4 по 22 вересня.

За матеріалами: «УНІАН»,