Громадянин України в багажнику автомобіля ВАЗ -2114, порушивши порядок прибуття товарів на митну територію Митного союзу, перемістив через кордон товар - «папуги різного забарвлення» в шести картонних коробках загальною кількістю 125 штук. Про це повідомляє прес-служба Південного митного управління.

«І товар, і громадянин були затримані співробітниками Прикордонного управління ФСБ Росії по Ростовській області на автодорозі Луганськ (Україна) - Міллерово ( Росія) в районі села Сулін Міллеровського району Ростовської області. Під час перевірки документів та відомостей було встановлено, що митний контроль вказаний товар не проходив і документи на нього були відсутні», - йдеться в повідомленні.
 
 
За даним фактом відносно українця порушено справу про адміністративне правопорушення.
 
 
Згідно з протоколом, на товар (папуги) накладено арешт, пташки передані на відповідальне зберігання особі, що займається розведенням і утриманням екзотичних тварин. Автомобіль ВАЗ-2114 вилучено та поміщено на автомобільний майданчик СПК Міллеровської митниці.

Найближчим часом у даній справі буде проведена товарознавча експертиза з метою встановлення ринкової вартості папуг, а також призначена ветеринарна експертиза для виявлення наявності захворювань у птахів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

333