Уряд планує скоротити закупівлі російського газу до обсягу менше 10 млрд куб. м. Про це, як передає кореспондент ForUm'у , на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

«Обсяги газу , які ми будемо закуповувати у наших російських колег , залежать від справедливої ​​ ціни. Якщо ціноутворення буде відповідати світовим стандартам , насамперед, європейським стандартам, то обсяги будуть регулюватися в плані збільшення. Якщо ми не досягнемо компромісу, то постійно будемо зменшувати обсяги закупівель. Але нам хотілося б домовитися на європейських умовах», - сказав Ставицький.

«Ми повинні на 100% диверсифікувати постачання природного газу від одного постачальника. Тому ми працюємо над цим», - додав міністр.

Нагадаємо , повноцінна диверсифікація поставок газу в Україну відбудеться вже за підсумками I півріччя 2013 р., очікує міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький розраховує , що Україна зможе отримувати не менше 30 мільярдів кубометрів газу за реверсним маршрутами з Європи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

200