Голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає , що ініціатива Комуністичної партії стосовно проведення всеукраїнського референдуму про вступ України до Митного союзу Єдиного економічного простору (Росія , Білорусь , Казахстан) є несвоєчасною і неактуальною. Про це він сказав в інтерв'ю «5 каналу».

« Вони ( комуністи) для себе роблять підготовчу роботу для можливого референдуму. А сьогодні питання немає , щоб розглядати . Україна не вступає ні в Митний союз , ні в Європейський Союз . Там ми спостерігаємо , а тут ми підпишемо , я вірю , угоду про євроінтеграцію», - сказав спікер.

За його словами, проведення референдуму можливе тільки в тому разі, коли буде розглядатися питання про вступ України до Митного союзу або Європейського Союзу, і при цьому може виникнути питання про передачу частини функцій держави даним структурам.

«Може , колись і доведеться проводити ( референдум) і запитати у народу... А сьогодні що питати? Ми сьогодні нікуди не вступаємо. Ми бачимо, що немає необхідності проводити референдум. Але КПУ вирішила провести підготовчу роботу , нехай проводить . Це більше політика», - додав Рибак , повідомляють «Українські новини».

Голова Ради підкреслив, що на даний момент говорити про референдум ще занадто рано.

Нагадаємо, КПУ, попри заборону Окружного адміністративного суду Києва , 8 вересня на стадіоні «Спартак» у столиці провела збори громадян для організації всеукраїнського референдуму про вступ України до Митного союзу ЄЕП.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279
Классические туфли мужские