Голова Національного олімпійського комітету України, кандидат у президенти Міжнародного олімпійського комітету Сергій Бубка розчарований тим, що його не обрали новим президентом МОК. Про це повідомляє прес-служба НОК.

«Незважаючи на те, що я трохи розчарований тим, що не був обраний на цей раз, моє прагнення пропагувати олімпійські цінності і важливість спорту залишається непохитним. Пишаюся своєю кампанією і тим, що мав честь представити свої ідеї членам МОК», - зазначив Бубка.

Бубка також привітав Томаса Баха з перемогою і висловив упевненість, що він візьме до відома кращі ідеї для того, щоб забезпечити олімпійський рух майбутнього.

«Це надзвичайно важливий час для Міжнародного олімпійського комітету, і я впевнений, що Бах продовжить ту велику роботу, яку почали президент Самаранч і президент Рогге», - сказав Бубка.

«Я зустрічався з Бахом на початку квітня, і ми домовилися, що після цих виборів ми всі будемо працювати разом на благо олімпійського руху. Ми маємо спільне бачення пріоритетів, а саме - олімпізм, який продовжує розвиватися і доводити важливість спорту у світі», - заявив Бубка.

Нагадаємо, 10 вересня німець Томас Бах був обраний новим президентом Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

429
Классические туфли мужские