Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у цілому позитивно оцінює роботу Верховної Ради у ході розпочатої сесії. Про це , як повідомляє прес-служба ПР , він заявив , відповідаючи на запитання журналістів у Луганську.

«Ми задоволені плідною роботою сесії Верховної Ради і бачимо , що опозиція поки поводиться пристойно», - підкреслив народний депутат. Він додав , що «досягнуті певні домовленості , однак вічними вони не бувають. На пост Президента мають намір балотуватися 5-7 чоловік, яким потрібен піар , скандал , тому можна чекати будь-якого розвитку подій у парламенті».

Разом з тим він зазначив , що «промова Глави держави (у парламенті . - Ред. ) була сприйнята з увагою і повагою , що не може не радувати».

«Ми повинні показати всім , і нашим закордонним колегам у тому числі , що українські парламентарії здатні бути на високому рівні культури і взаємної поваги», - сказав Єфремов.

Він також висловив упевненість у тому , що до листопадового саміту у Вільнюсі будуть прийняті всі необхідні закони , які дозволяють розраховувати на підписання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо , саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239