Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у цілому позитивно оцінює роботу Верховної Ради у ході розпочатої сесії. Про це , як повідомляє прес-служба ПР , він заявив , відповідаючи на запитання журналістів у Луганську.

«Ми задоволені плідною роботою сесії Верховної Ради і бачимо , що опозиція поки поводиться пристойно», - підкреслив народний депутат. Він додав , що «досягнуті певні домовленості , однак вічними вони не бувають. На пост Президента мають намір балотуватися 5-7 чоловік, яким потрібен піар , скандал , тому можна чекати будь-якого розвитку подій у парламенті».

Разом з тим він зазначив , що «промова Глави держави (у парламенті . - Ред. ) була сприйнята з увагою і повагою , що не може не радувати».

«Ми повинні показати всім , і нашим закордонним колегам у тому числі , що українські парламентарії здатні бути на високому рівні культури і взаємної поваги», - сказав Єфремов.

Він також висловив упевненість у тому , що до листопадового саміту у Вільнюсі будуть прийняті всі необхідні закони , які дозволяють розраховувати на підписання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо , саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

238
Классические туфли мужские