Глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський впевнений, що підписання Угоди про асоціацію не призведе до виникнення торгової кризи між Російською Федерацією і Україною.

«Я глибоко впевнений у тому, що не буде кризи між Росією і Україною, оскільки торговий конфлікт не в інтересах РФ», - сказав він під час презентації проекту ЄС - Україна «Сильніше разом» у вівторок в Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, у Росії дуже хороші відносини з багатими європейськими і не тільки країнами, і якщо приймається якесь негативне рішення щодо конкретної країни, то це впливає і на відносини з третіми країнами.

«Тому я переконаний, що не буде такої торгової кризи. Угода про асоціацію та імплементація цього документа відкриють для українських підприємств і економіки перспективи для того, щоб потрапити на європейський ринок», - підкреслив посол.

Він додав, що це буде корисно і для Росії, оскільки економічний розвиток України вплине і на сусідні країни, зокрема, йдеться про зростання товарообігу, створення робочих місць та інші аспекти.

Нагадаємо, саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми виборчого правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310
Туфли осень-зима Everest