Рахункова палата України заявляє про неефективність витрачання 955,3 грн, виділених на встановлення системи відеоспостереження на парламентських виборах 2012 року. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

«На створення і функціонування системи відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборчої кампанії 2012 року неефективно витрачено 955,3 грн, оскільки, за даними ЦВК, отримані відеоматеріали практично не використовувалися» , - йдеться в повідомленні.

«Враховуючи, що застосування відеоспостереження при наступних виборчих кампаніях або в будь-який інший спосіб чинним законодавством не передбачено, подальша доля даної системи залишається невизначеною. На сьогодні її технічні компоненти вартістю 195,9 грн передано на зберігання до місцевих державних адміністрацій», - зазначає прес-служба відомства.

Нагадаємо, 3 серпня Президент Віктор Янукович схвалив закон, що визначає порядок використання веб-камер на виборчих дільницях на виборах Верховної Ради 28 жовтня.

Компанія «СІТРОНІКС Інформаційні Технології» 17 жовтня запустила систему відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів Верховної Ради 28 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

494