Працівниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Запорізького міського управління ГУМВС України в Запорізькій області була отримана оперативна інформація про те, що на території дачного кооперативу «Незабудка» у Комунарському районі обласного центру знаходиться незаконний посів конопель, повідомляє прес-служба МВС.
 
За даним фактом того ж дня було розпочато розслідування за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).
 

Отримавши санкцію на обшук, міліціонери навідалися до кооперативу, де на одній з ділянок дійсно дбайливо культивувалася конопля. Всього правоохоронці вилучили 271 рослину загальною вагою понад сім центнерів.

На ділянці були затримані двоє громадян 1958 і 1979 р.н., причетних до вирощування марихуани. Обидва - жителі Автономної Республіки Крим. Молодший раніше вже мав неприємності з законом - відбував покарання за злочини. Зараз співробітники міліції встановлюють все коло осіб, пов'язаних з протизаконним бізнесом. Триває досудове розслідування.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

240