В Україні і Франції є всі можливості збільшити двосторонній товарообіг. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з сенаторами верхньої палати французького парламенту, членами групи дружби «Франція - Україна», повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Франція та Україна - дві великі європейські країни. Між тим потенціал нашої двосторонньої співпраці за минулий рік склав близько двох з половиною мільярдів доларів, що далеко не відповідає нашому потенціалу. У нас є всі можливості для його збільшення», - вважає Азаров.

Він додав, що новий імпульс торговельно-економічного співробітництва дасть проведення сьомого засідання Міжурядової комісії, яке відбудеться в грудні поточного року.

У свою чергу голова групи дружби «Україна - Франція» Ерве Море підкреслив, що французькі сенатори велику увагу приділяють поліпшенню торговельно-економічних відносин з Україною. «Торгово-економічні відносини між нашими країнами мають дуже важливе значення для нас, і ми намагаємося їх розвивати», - сказав він.

Море зазначив, що французький Сенат підтримує підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС на листопадовому саміті у Вільнюсі. «Ми одноголосно в Сенаті і Національній асамблеї Франції підтримуємо, незважаючи на наші політичні уподобання, перспективу підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС», - підкреслив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

307