Чоловіча збірна України з баскетболу виграла матч останнього туру першого групового етапу Чемпіонату Європи у команди Великобританії - 87:68 - і вийшла в наступний етап змагань.

Гра з британцями була вирішальною для подальшої турнірної долі української команди.

Результат матчу визначив результат другої чверті, в якій українці зуміли обіграти суперників з різницею в 14 очок - 27:13. В інших трьох 10-хвилинках на майданчику точилася приблизно рівна боротьба. Разом з тим українці у двох із трьох чвертей також вигравали, хоч і з мінімальною перевагою.

Кращими гравцями у складі переможців у цьому матчі стали Кирило Натяжко та Ігор Зайцев, які набрали по 11 очок.

Таким чином, збірна України завершила перший груповий етап із співвідношенням перемог і поразок 4/1 і, як мінімум, займе друге місце у підсумковій турнірній таблиці. Якщо ж збірна Франції сьогодні ввечері програє свій матч команді Бельгії, то українці й зовсім фінішують першими. Згідно з регламентом змагань, до другого етапу виходять по три кращі команди з кожної групи.

Євробаскет проходить в Словенії з 4 по 22 вересня.

За матеріалами: «УНІАН», прес-служба ФБУ.