Реєстрація юридичних осіб відтепер триватиме три робочі дні, а для фізичних осіб-підприємців - два дні. Таку думку висловив генеральний директор інвестиційно-банківської компанії «European Capital Management» Вадим Браїловський.

На думку фінансиста, анонсоване першим віце-прем'єр-міністром України Сергієм Арбузовим спрощення процедури реєстрації бізнесу - реальний, практичний і позитивний крок Кабміну в цьому напрямі.

«Зокрема, ми бачимо, що скоротилася процедура санації і банкрутства компаній. Незабаром зменшиться час на реєстрацію. Тепер для юридичних осіб вона займатиме три робочі дні, а для фізичних осіб-підприємців - два», - сказав експерт.

Коментуючи інші дії уряду в цьому напрямі, він також нагадав, що з 1 січня 2014 року набирають чинності зміни у законодавство, які дозволять надавати запити та отримувати виписки, витяги, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді через Реєстраційний портал.

Крім того, за словами Браїлівського, отримати консультацію фахівців Державної реєстраційної служби підприємці відтепер зможуть за допомогою Skype-зв'язку або по телефону.

«Ми бачимо, що уряд України активно впроваджує нові сучасні технології надання адміністративних послуг малому та середньому бізнесу. За рахунок дерегуляції діяльності бізнесу були істотно спрощені дозвільні та реєстраційні процедури, встановлені прозорі механізми запуску і ліквідації бізнесу. Звужені сфери прямого контролю з боку держави, вдалося уніфікувати адміністративні послуги», - зазначив він.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні запрацював новий механізм реєстрації бізнесу. Тепер підприємці можуть відкрити свою справу, не виходячи з дому, - на Реєстраційному порталі (rp.irc.gov.ua).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228