Неспростовних доказів причетності сил Асада до хімічної атаки в Сирії немає. Про це заявив радник президента США Денис Макдоноф.

За його словами, «здоровий глузд» підказує, що відповідальними за хімічну атаку в Сирії є війська президента країни Башара Асада. Разом з тим керівник апарату Білого дому визнав, що США не мають «незаперечних, що знаходяться поза сумнівів, доказів» цього, повідомляє «Радіо Свобода».

Ця заява Макдонофа на американському телебаченні з'явилася в той час, як адміністрація Барака Обами продовжує тиснути на депутатів, щоб вони підтримали «обмежену» військову операцію проти влади Сирії.

Палата представників і Сенат повинні розпочати дебати з цього приводу сьогодні. Поки невідомо, чи отримає підтримку проведення операції в Сирії.

Багато законодавців висловлювали стурбованість тим, що удар по Сирії може втягнути США у тривалий конфлікт.

Вашингтон заявляє, що під час нападу в передмісті Дамаска 21 серпня, коли загинули 1429 осіб, у тому числі понад 400 дітей, використовувався газ зарин.

У новому інтерв'ю для американського телебачення Башар Асад знову заявив, що відповідальними за цю атаку є повстанці.

Як повідомляв ForUm, президент США Барак Обама починає інтенсивне державне і громадське лобі з метою отримання підтримки Конгресу щодо обмеженого ракетного удару проти Сирії, але навіть деякі з найбільш затятих прихильників військових дій не впевнені, що Білому дому це вдасться.

Нагадаємо, загострення ситуації в Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку на околицях Дамаска, організовану військами уряду.


Президент Росії Володимир Путін заявив, що США повинні подати інспекторам і Раді безпеки ООН докази застосування хімічної зброї в Сирії урядовими військами.

1 вересня держсекретар США Джон Керрі заявив, що американські власті мають докази застосування хімічної зброї під Дамаском.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274
Туфли осень-зима Everest