У Львові футбольний матч «Україна - Сан-Марино» пройшов без порушень громадського порядку, повідомили у прес-службі МВС Львівської області.

«До забезпечення охорони громадського порядку у Львові під час футбольного матчу між національними збірними футбольними командами з України і Сан-Марино було залучено 568 працівників міліції та військовослужбовців внутрішніх військ.

Загальна кількість людей у чаші стадіону, які прийшли подивитися це спортивне видовище, склала 34 100 осіб, із них п'ять осіб - уболівальники команди із Сан-Марино», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що ще до проведення цього футбольного матчу правоохоронці провели низку зустрічей з представниками фан-клубу, яким було роз'яснено про неприпустимість порушень громадського порядку з боку футбольних уболівальників.

Крім того, відбулася зустріч-нарада з керівництвом стадіону «Арена-Львів» щодо забезпечення безпеки громадян під час гри обох національних збірних.

Нагадаємо, вчора збірна України з футболу у відбірковому матчі чемпіонату світу забила у ворота збірної Сан-Марино дев'ять м'ячів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

697