Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 30 серпня по 6 вересня.

«У жодній країні світу немає такого шуму, немає таких підходів, як в українському парламенті», - Президент Віктор Янукович про Верховну Раду.

«Я абсолютно переконаний, коли ми вирішимо питання з підписанням Угоди про асоціацію, політичні пристрасті навколо України будуть згасати», - міністр закордонних справ України Леонід Кожара про введення Росією торгових бар'єрів.

«Ми просто не маємо права, як це було раніше, втопити у безплідних політичних дискусіях своєчасне прийняття закону про держбюджет на 2014 рік», - голова ВР Володимир Рибак про те, що парламент зобов'язаний своєчасно ухвалити держбюджет на 2014 рік.

«Не шукайте чорну кішку у темній кімнаті, у якій її немає», - лідер фракції ПР Олександр Єфремов про те, що у його фракції немає розбіжностей.

«Це донос комуністів. Це шизоїдний НКВДізм», - нардеп від фракції «УДАР» Валентин Наливайченко про кримінальне провадження щодо нього за розголошення держтаємниці.

«Прогнозувати роботу ВР – найбільш безперспективне заняття. Жоден астролог не зможе зробити прогноз навіть на завтра», - лідер фракції ПР Олександр Єфремов про те, що прогнозувати розвиток подій у Раді не зможе жоден астролог.

«Геніальний поет, письменник, художник і етнограф Шевченко – без перебільшення один із духовних атлантів нашої держави, великий патріот, який присвятив все своє життя Україні», - Президент Віктор Янукович про поета Тараса Шевченка.

«Ми готові співати що завгодно, тільки не молитви. Ви мене, звичайно, вибачте, але молитися вранці у сесійній залі – це маячня», - комуніст Олександр Зубчевський про ініціативу нардепа від ПР Віталія Журавського про співання молитов у сесійній залі.

«Ми не папуаси, щоб улюлюкати. Я не бачу сенсу зривати виступ Президента», - народний депутат від фракції «УДАР» Валерій Карпунцов заявив, що його фракція не збирається зривати виступ Президента.

«Що стосується виступу Президента – настрій хороший, речі правильні, але вже дуже багато років нічого не відбувається», - лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко про виступ Президента Віктора Януковича під час відкриття третьої сесії парламенту сьомого скликання.

«У політиці, як і в спорті, головне – це стратегія перемоги, план виграшної боротьби. Якщо у спорті перемога – це твій виграш, на світовій арені це – перемога країни, то у політиці в результаті перемоги твоєї команди виграє український народ», - Президент Віктор Янукович про те, що розуміння тактики гри у теніс допомагає йому в роботі .

«Ми заслухали виступ Президента вперше за півтора року... Говорили, що буде діалог, а ніякого діалогу не вийшло. Був просто монолог і роздача нарядів Верховній Раді», - лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок про виступ Президента Віктора Януковича у ВР.

«Україну перетворили на полігон, куди завозять імпортний непотріб», - нардеп Олег Ляшко про внесення змін до Митного кодексу України.

«Лікар не повинен мати нарощених нігтів, волосся, яке пофарбоване у неприродний колір, або мати зачіску, яка і на подіумі не завжди може бути дозволена», - міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова про вимоги до зовнішнього вигляду лікаря.

«Сьогодні опозиційні фракції повинні показати, що вони також працюють у напрямі європейської інтеграції України. Не лише на словах, а й на ділі, не тільки на футболках, а також ще й у мізках», - регіонал Олексій Азаров про те, що опозиція повинна довести свою відданість європейським цінностям.

«У нас якщо збирається фракція, то відбуваються деякі такі процеси, чоловічі розмови – це нормальне явище», - регіонал Володимир Макеєнко про збори фракції за участю Президента.

«Я знаю стиль Президента, він нікого вмовляти не буде. Він висловить свою точку зору», - регіонал Володимир Олійник про те, що Янукович не буде вмовляти його однопартійців голосувати за єврозакони.

«Як кажуть, їжачки плакали, кололися, але продовжували їсти кактуси», - представник УДАРу Валерій Карпунцов про те, що влада фактично змушує опозицію голосувати за свої євроінтеграційні закони без правок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

674