Прем'єр-міністр Микола Азаров позитивно оцінює голосування у Верховній Раді з євроінтеграційних законам. Про це він заявив в ході спілкування з користувачами Facebook.

«Цю подію вже відзначив посол Євросоюзу в Україні пан Ян Томбінський . І вчорашнє солідарне голосування в парламенті він оцінив як хорошу відповідь всім, хто сумнівається в тому , що в цих питаннях Україна здатна приймати консолідоване рішення . Мені важко судити , чому саме опозиційні фракції зайняли вчора таку позицію (проголосували за законопроекти , проти яких раніше виступали - Ред.)», - зазначив Азаров.

На думку прем'єра , можливо , на них вплинуло спілкування лідерів цих фракцій з єврокомісаром Штефаном Фюле тиждень тому. «І на якому вони дружно взяли на себе зобов'язання підтримувати урядові законопроекти. У будь-якому разі, я також позитивно оцінюю результати голосування», - підкреслив Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm , 5 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні і за основу євроінтеграційний законопроект про внесення змін до деяких законів , що стосуються виконання судових рішень .

Крім того, 5 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні та за основу урядовий законопроект з так званого європакету №2105а про внесення змін до Митного тарифу України , затвердженого Законом України «Про Митний тариф».

Також парламент вніс до порядку денного і направив до Конституційного Суду зміни до Конституції в частині посилення гарантій незалежності суддів , а також призначив дату виборів у п'яти «проблемних» округах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

301