24-річний житель Києва вирішив зробити пропозицію своїй обраниці за допомогою 100 автомобілів.

Менеджер з продажу Томаш Сулинчак вибрав незвичайний спосіб зробити пропозицію: він склав із понад 100 машин напис «Will you marry me?» («Ти вийдеш за мене ?») Така ідея , за визнанням самого Томаша , прийшла до нього спонтанно. Оголошення , звернене до автомобілістів з проханням про допомогу , він розмістив у соцмережах.

 
 
Допомогти закоханому зібралися різні люди: митні брокери Павло Вільпен та Ігор Дворянчиков розповіли , що коли вони побачили оголошення , то відразу ж вирішили відгукнутися . «Хлопець просив допомоги , вирішили взяти участь у хорошій справі , хоча не знали , що тут буде», - повідомили вони кореспондентам .

Кохана Томаша не здогадувалася про те, що відбувається - щоб пропозиція стала справжнім сюрпризом , під час підготовки майбутню наречену Юлію утримувала під різними приводами в кафе подружка. Томаш у цей час шикував на парковці автомобілі: одні у формі серця , з інших складалися слова , пише «Lenta.ru».

Коли все було готове, подруга привезла Юлію до місця дії із зав'язаними очима і допомогла їй залізти у люльку крана , щоб вона з висоти побачила послання . Дівчина побачила пропозицію і відповіла згодою - у цей момент учасники незвичайного флешмобу запустили вгору білі кульки і почали сигналити.

Томаш та Юлія зустрічаються п'ять місяців , і батьки поки що не знають про їхній намір одружитися. На яку дату вирішено призначити весілля , не повідомляється.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

468