Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №188 «Деякі питання маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів» затверджено нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, які вводяться з 1 вересня 2013 року.

Зазначені марки значно відрізняються від марок попереднього зразка та мають додаткові рівні захисту . А саме: марки містять складний графічний захисний елемент; позначення ЛВП (лікеро-горілчана продукція); ВП (винна продукція) , а також різну кольорову ідентифікацію.

Для виробленої в Україні продукції зазначається код регіону виробника. Марки тютюнових виробів містять позначення ЗФ (з фільтром) та БФ (без фільтру).

Нагадуємо , що, відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового , коньячного і плодового , алкогольних напоїв та тютюнових виробів», у разі зміни зразка марок акцизного податку вже закуплені марки попереднього зразка застосовуються у виробництві алкогольних напоїв та тютюнових виробів до їхнього повного використання , а марковані такими марками алкогольні напої та тютюнові вироби перебувають в обігу до їхньої повної реалізації у межах терміну придатності для споживання.

Отже, у зв'язку з введенням в дію марок акцизного податку нового зразка переклеювати акцизні марки на алкогольні напої і тютюнові вироби , які перебувають в обігу, не потрібно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

293