Україна має намір приєднатися до Угоди ВТО про державні закупівлі. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, відповідаючи на запитання депутатів піж час Години запитань до уряду, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

«Тривають переговори щодо приєднання України до Угоди ВТО про державні закупівлі. Це має надати українським компаніям доступ до ринків державних закупівель 43 країн-підписантів Угоди», - сказав міністр.

Прасолов зазначив, що членство України у Всесвітній організації стало доказом створення в Україні прозорого середовища для залучення іноземних інвестицій.

«Якщо розглядати п'ятирічний період до вступу України до ВТО (з 2003 до 2007 року), то річний обсяг прямих іноземних інвестицій, які надходили в Україну, в середньому становив 5,3 млрд доларів США. У період з 2008 до 2012 року, незважаючи на світову фінансову кризу (і як наслідок - обмеженість світових потоків капіталу), приплив прямих іноземних інвестицій зріс до 7,5 млрд доларів США в середньому за рік», - пояснив міністр.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255