Сьогодні Україна переживає непростий період з точки зору економіки, але це не повинно позначитися на житті людей. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з кандидатами на посаду голів районних державних адміністрацій, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«В Україні, як і в світі, економічна криза... Наше головне завдання в цій ситуації - зробити все, щоб життя у людей як мінімум не погіршувалося» , - підкреслив Янукович.

«Бюджет-2014 повинен бути не гірший, ніж бюджет 2013 року, а кращий» , - сказав Глава держави.

Він нагадав, що з 2010 року в Україні послідовно підвищуються соціальні стандарти, насамперед, пенсії, заробітна плата. «Порівняно з початком 2010 року заробітна плата зросла на 59 відсотків, а пенсії - на 42 відсотки» , - підкреслив Президент.

За його словами, обсяги ВВП за ці три роки зросли з 968 млрд грн майже до 1,5 трлн грн. На переконання Глави держави, стабільне зростання економіки - важлива умова фінансування соціальних виплат.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що державний бюджет на 2014 рік має забезпечити підтримку вітчизняного виробництва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

682
Классические туфли мужские