Міністерство закордонних справ Польщі бачить позитивні сигнали на шляху можливого підписання Угоди про асоціацію України з ЄС на саміті «Східного партнерства» у листопаді у Вільнюсі.

Про це в коментарі РАР заявив спікер МЗС Польщі Марчін Босацький.

«Є позитивні сигнали. Всі у ЄС сподіваються на успіх цього саміту («Східного партнерства» - Ред.), тобто підписання Угоди про асоціацію з Україною та парафування угод з іншими країнами», - зазначив чиновник, повідомляє «Укрінформ».

Він додав, що в процесі підготовки до саміту у Вільнюсі польська дипломатія дуже тісно співпрацює з литовською.

Спікер польського зовнішньополітичного відомства поінформував, що під час неформальної зустрічі глав МЗС країн ЄС 6-7 вересня у Вільнюсі будуть обговорені питання проведення саміту «Східного партнерства», ситуації в Сирії, а також в цілому на Близькому Сході. Крім того, міністри обговорять спільну європейську політику безпеки і оборони.

Як повідомляв ForUm, саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми виборчого правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

242
Классические туфли мужские